Як правильно доглядати за шкіряною курткою — 5 дієвих порад

Як зробити так, щоб ваш шкіряний одяг завжди виглядав як новий? Читайте далі.

Сушити, але не пересушувати

Натуральна шкіра не любить дощу. Ні, з нею нічого не станеться за один дощ, але якщо ви хочете носити куртку більше одного сезону, зробіть це:

1. Після прогулянки зітріть всі краплі сухою м’якою тканиною.

2. Дайте куртці висохнути на плічках.

3. На початку сезону і далі через кожні 3 тижні активної носки обробляйте куртку водовідштовхувальним спреєм.

А ось що робити не можна, так це сушити куртку біля батареї або обдувати її теплим феном — шкіра загрубіє, фарба може зійти.

Зберігати форму

Хороша шкіряна куртка сидить на фігурі як влита. Але навіть якщо ви носите оверсайз (у жінок це зараз модно), потрібно стежити, щоб річ не деформувалася. Це означає:

1. Плічка не повинні впиратися і відстовбурчувати рукава.

2. Кишені повинні бути порожніми, а сама куртка — застебнутою зверху до низу.

3. Куртка не повинна довго висіти на гачку на петельці.

Чим акуратніше ви вішаєте куртку, розправляючи всілякі заломи, розгладжуючи згини на ліктях, чим менше вона торкається інших речей, тим довше виглядатиме відмінно!

Підтримувати колір

Якщо ви любите чорні або кольорові куртки, їх доведеться раз на місяць обробляти спеціальними засобами, що зберігають колір. Особливо на ділянках, які труться: під рукавами, на манжетах, кишенях.

Зазвичай вони продаються в тих же магазинах, що і куртки. Таке просочення містить не тільки барвник, але і парафіни, які пом’якшують і захищають поверхню, надають їй блиск.

Давати речам відпочинок

Улюблену куртку носите і в бенкет, і в світ. Але це не дуже правильно: вироби зі шкіри від цього «втомлюються». Краще чергувати їх з якимось іншим одягом. Навіть за добу річ може відпочити і розправитися, відновити свою форму.

У несезон зберігати строго в кофрі, щоб куртка не стикалася з іншими речами, не припадала пилом.

«Лікувати» подряпини

Де і як можна подряпати свою куртку, напевно, пояснювати не треба. Дівчата регулярно роблять це сумками, нігтями або прикрасами! Маленькі подряпини можна прибрати засобом для полірування шкіри, в більш складних випадках потрібен фарбувальний крем або рідка шкіра.

Жирні плями можна видалити ватним диском, змоченим в засобі для миття посуду, а сольові краплі — слабким оцтовим розчином. Тільки не забудьте після цього протерти куртку вологою серветкою і обробити водовідштовхувальним спреєм.

Loading

Яна Король

Добавить комментарий

Next Post

Как гипертоникам поставить кровать в комнате, чтобы утром просыпаться с нормальным давлением

Вт Ноя 8 , 2022
Если человек спит меньше, чем положено, то организм быстро истощается. Все начинается с обычной усталости, апатии, перепадов настроения. Потом могут появиться головные боли, проблемы с питанием, потому что чем меньше мы спим, тем больше едим. Кроме того, могут обостриться хронические болезни, которые удалось взять под контроль. Важно не только, сколько […]