Онігірі та сезонні інгредієнти: досліджуємо смаки кожного сезону

Багате смакове різноманіття забезпечують японським суші та онігірі сезонні інгредієнти. Ця страва є символом гармонії природи та кулінарного мистецтва Японії. Така їжа дуже тісно пов’язана з природою островів та зміною сезонів. Роздивимось популярні рецепти та інгредієнти в суші.

Страви традиційної японської кухні готує Онігірі. На сайті компанії можна замовити суши в Ірпені зі швидкою доставкою. До речі, сама філософія та традиції кулінарії в Японії мають прямий зв’язок з сезонністю. Така концепція носить назву Шун, і є відображенням свідомості японців — їх поваги до природи і її циклів. Цінність і унікальність кожної пори року виражається в плодах і дарах, а вживання сезонних продуктів позитивно впливає на здоров’я людини. В це вірять в країні Сонця, що сходить.

Сучасні традиції філософії Шун

Така концепція має і практичне значення. Сезонність напряму впливає на смаки та поживність суші. В холодну пору року жирність риби значно вища, що одразу робить суші калорійними, та й текстура змінюється.

У багатьох закрадається думка про те, що в сучасному світі не варто залежати від сезонних продуктів. Тотальна глобалізація зробили доступними фрукти, овочі та всі різновиди м’яса та риби круглий рік. Але ж такий підхід означає не просто доступність, це — світогляд японців.

Чому в країні продовжують дотримуватись Шун-концепції:

  • впевненість поціновувачів суші, що смак є головним, а на це впливає те, що риба має бути свіжовиловленою в саме цей сезон;
  • екологічність та доступна вартість сезонних продуктів;
  • різноманіття та задоволення від гастрономічного досвіду є важливим.

В Японії надають перевагу саме тій рибі для суші, що ловлять о цій порі року. Які ж види риб використовують для суші?

Правила приготування суші в різні пори року

Японські майстри суші готують страву з великого рибного різноманіття. І що цікаво, кожен вид має свій пік у різні сезони:

  • взимку готують лакедру з сімейства ставридових та камбалу;
  • навесні — скумбрію та сардини;
  • літні сорти — вугор та тунець;
  • осінні — лосось та макрель.

Від пори року залежить і спосіб приготування. В холодний сезон додають сирі рибні шматочки, а в спеку їх маринують у рисовому оцті.
Інші інгредієнти теж залежать від сезонності. Дайкон та рибна ікра популярні взимку. А от восени буде багатий асортимент грибів. Замовляйте суші по сезонним рецептам, та насолоджуйтесь найкращими смаками.

Loading

Joseph King

Добавить комментарий

Next Post

Приметы возраста: части тела, стареющие самые первые

Пн Ноя 25 , 2024
Следить за собой не просто примета нашего времени, но норма. Домашний (и часто очень дорогой) уход, косметологи и даже пластические операции прочно вошли в наш обиход. Но обычно мы интенсивно ухаживаем за обзорными частями тела – чтобы не было стыдно, «когда видно». Всех без исключения беспокоит лица и формы, которыми […]

Вам может понравится: