Просто покладіть це в фарш: як перетворити звичайні котлети на кулінарний шедевр

Цей прийом перевірений багатьма господинями роками. Додавши це у страви з фаршу, вони виходять більш ніжними, пишними та соковитими.

І знаєте що це? Звичайна харчова сода. Так, саме вона здатна на такі чудеса. Зараз ми розповімо вам докладніше про це.

Коли можна використовувати соду?

Соду для фаршу можна використовувати під час смаження. Якщо ви бажаєте відварювати або тушкувати м’ясну страву, соду додавати не варто.

Чи має значення, яке м’ясо використовується у страві?

Котлети з курки або індички самі по собі ніжні та м’які, тому соду немає сенсу застосовувати. Додайте її, якщо готуєте зі свинини, яловичини чи м’ясного асорті.

Ці види м’яса жорсткіші, тому сода виправить ситуацію.

Крім того, вона видаляє характерний запах телятини, який багатьом не подобається.

Які властивості соди?

Сода здатна зробити м’ясо м’яким, соковитим та усунути сторонні «аромати».

Хороший результат забезпечений, якщо ви додасте трохи секретного інгредієнта під час смаження. Цей прийом можна використовувати не тільки для котлет, але і для інших страв з м’яса, в яких передбачене обсмажування.

Коли додавати соду?

Тоді, коли ви солите та додаєте улюблені спеції. Пропорції — на 500 грам м’яса потрібно ½ чайної ложки соди. Потрібно добре перемішати фарш і залишити його на пів години.

Секрет у цьому, що під впливом високої температури сода входить у реакцію. Вона пом’якшує волокна м’яса і рятує страву від неприємних запахів. Котлети, м’ясні начинки, запіканки з фаршу виходять просто дивовижними.

Loading

Яна Король

Добавить комментарий

Next Post

Самолигирующие брекеты: основные отличия от лигатурных, их достоинства и недостатки

Пн Апр 24 , 2023
На сегодняшний день выделяют два вида ортодонтических аппаратов: лигатурные и самолигирующие. Их основное отличие в принципе крепления дуги к брекет-системе. Важно, чтобы установка саморегулирующихся брекетов выполнялась профессионалом с большим опытом, чтобы вы зря не потратили средства и получили результат. Самолигирующие брекеты: виды и принцип установки систем Если в лигатурных брекетах дуга […]
Самолигирующие брекеты: основные отличия от лигатурных, их достоинства и недостатки