Лікарі пояснили, чи можна натренувати волосся, щоб воно менше бруднилося

Існує думка, що волосся потрібно мити певну кількість разів на тиждень — хтось вважає, що робити це потрібно рідше, а хтось — частіше. Волосся потрібно мити тоді, коли воно брудниться, тобто в міру забруднення. А коли цей момент настає, пояснили трихологи.

Частота мийки голови залежить від кількох чинників:

типу шкіри голови (якщо вона жирна, то мити волосся можна хоч щодня, сухій часто потрібен один раз на тиждень, а нормальній — кілька разів на тиждень);

  • довжини і структури волосся (коротке волосся стає брудним швидше, а кучеряве — повільніше);
  • сезонності (влітку і взимку волосся мити доводиться частіше через спеку і головні убори);
  • неправильного догляду (якщо часто миєте голову, то потрібно брати засоби для щоденного застосування);
  • надлишку стайлінгових засобів (якщо для вечірки залили голову стайлінгом, то змити його потрібно того ж вечора, не потрібно чекати скількись днів).

Чи можна привчити волосся менше бруднитися?

Ні, на волосся налипає бруд, а сальні залози виробляють секрет у стандартному темпі. Якщо мити голову частіше, вона не звикне швидше бруднитися.

Так само працює і в інший бік — якщо рідше мити голову, вона не звикне бути чистішою. Навпаки, якщо вичікувати терміни з брудною головою, то можна отримати лупу, свербіж, мікрозапалення і навіть алопецію.

Loading

Яна Король

Добавить комментарий

Next Post

Необычные применения детской присыпки в бьюти-рутине

Пн Мар 11 , 2024
Детская присыпка сэкономит вам кучу места в косметичке и приличную сумму денег . Сухой шампунь Используйте детскую присыпку, чтобы быстро освежить волосы. Она действительно имеет эффект сухого шампуня и будет незаменима, когда нет времени на мытье головы. Праймер Не обязательно покупать базу под макияж, чтобы тон лег как следует. Тонкий […]