Камін з палаючим вогнем – традиційний символ домашнього затишку. Але встановити його в сучасній квартирі заважає відсутність повноцінного димаря та мала площа кімнат. Тому господарі частіше за все обирають альтернативне рішення – встановлюють фальш-камін із зовнішнім порталом із гіпсу. Якщо ви теж давно мріяли про нього, варто на сайті https://ermitagedecor.com.ua/ua/dekorativnye-kaminy-portaly-dlya-kaminov/ вивчити асортимент та вибрати те, що буде до душі.
Чому споживачі обирають декоративний камін із гіпсу
Гіпсову ліпнину, за допомогою якої можна виконати обробку споруди в будь-якому архітектурному стилі, використовують не просто так. Фальш камін із гіпсу чудово виглядає, безпечний, екологічний, випадкові відколи легко відремонтувати. Декоративні каміни з гіпсу – у лідерах за популярністю.
Сучасний фальш-камін виконує безліч функцій:
- Обігріває кімнати. Для цього потрібно встановити повноцінну електричну імітацію, яка відрізняється від справжнього каміна лише відсутністю димоходу. У деяких моделях навіть створюється ілюзія полум’я, що горить.
- Надає приміщенню стилю. Недаремно камін вважають преміальним елементом декору. Правильно підібране оформлення гіпсового порталу камінної кришки та ніші, встановленої замість топки, підкреслить будь-який стиль – від бароко та рококо до хай-теку та лофта.
- Дозволяє швидко оновити дизайн приміщення. Для цього достатньо поміняти фігурки на камінній полиці та вміст камінної ніші. Перед Новим роком та Різдвом фальш-камін можна прикрасити гірляндами або повісити на ньому мішечки для подарунків.
- Монтаж фальш-каміна вимагає набагато менше сил, часу та матеріалів порівняно з монтажем газової чи дров’яної моделі. Досвідчена бригада все зробить за день, і вже ввечері можна ставити на гіпсову полицю сувеніри та інші милі дрібниці.
Тому не варто вважати камін суто естетичним елементом інтер’єру – він не лише зовні привабливий, а й корисний.
Де найкраще встановити декоративний камін
За місцем встановлення декоративний камін для квартири може займати центральне місце у кімнаті. Він стає домінантою інтер’єру, навколо якої влаштовується зона живого спілкування з м’якими меблями, часто телевізором. Такі каміни мають великий розмір і відкриту топку, але останнім часом все частіше замінюються камінами закритого типу, що мають більший ККД. Конструкція може бути вбудована в стіну та прислонена, без зв’язку з конструкціями будівлі.
Кутове розташування каміна часто єдине можливе в невеликому приміщенні, поряд з ним поміщають місце відпочинку – крісло з чайним невеликим столиком.