Site icon kalambus.com

Як обрати зручні лінзи на 1 місяць?

Як обрати зручні лінзи на 1 місяць?

Сучасні м’які лінзи для корекції зору відрізняються планом заміни, режимом використання, вмістом вологи у матеріалі, а також можливістю проводити кисень до поверхні очей. Усі ці параметри дозволяють обрати зручні засоби корекції для людей з різним графіком роботи та умовами використання. Лінзи на 1 місяць (див. тут https://kyivlinza.ua/catalog/kontaktnye-linzy/na-1-mesyac-solente/) мають найбільше параметрів вибору. Користувачам пропонують моделі для денного, пролонгованого та безперервного використання. Дізнайтесь, яка модель найкраще вам підійде.

Який режим носіння лінз найзручніший?

Лінзи 30-денної заміни мають три режими:

Обирайте режим носіння, який найкраще відповідає вашим потребам. Якщо ви постійно носите окуляри для корекції зору, а лінзи надягаєте лише у свята чи для походу у спортзал, обирайте денні моделі. Вони доступні та зручні, якщо ви хочете спокійно позайматись спортом, покататись на велосипеді чи пограти з друзями у футбол. Пролонговані моделі підійдуть людям, які використовують контактні засоби корекції кожного дня та іноді затримуються на роботі. Матеріал, що дихає, дозволить комфортно працювати без ризику для очей.

Оптика безперервного носіння найкраще підходить людям, які не мають часу чи не хочуть щодня промивати лінзи та готувати контейнер для зберігання. Вони зручні для тих, хто працює у другу зміну або часто буває у відрядженнях. Ці засоби корекції обирають для відпустки. Адже на відпочинку хочеться забути про проблеми із зором та не думати, що пора повертатись до номера, щоб зняти оптику. Лінзи із категорії «30 днів не знімаючи» практично не перекривають потік кисню до очей, тому не викликають гіпоксії. Але офтальмологи радять знімати засоби корекції раз у 3-4 дні, щоб промити від бруду та білкових відкладень.

Який обрати матеріал?

Головні параметри лінз, такі як киснепроникність, вміст вологи, м’якість та схильність до пересихання, залежать від матеріалу виготовлення. Ми вже згадували, що гідрогель відрізняється великим вмістом вологи, що робить його м’яким, еластичним та комфортним. Гідрогелеві пластинки найкраще підходять для періоду адаптації, адже м’яко лягають на рогівку. Але вони схильні до пересихання, тому користувачам радять використовувати каплі для зволоження очей.

Силікон-гідрогель краще проводить кисень до очей, тому з цього матеріалу виготовляють оптику з тривалим режимом використання. Силікон у складі захищає матеріал від пересихання, але робить його дещо жорсткішим. Силікон-гідрогелеві пластинки краще тримають форму, тому за ними зручно доглядати. А ще вони захищені від пересихання, тому підійдуть людям, які працюють за комп’ютером та носять контактні засоби протягом всього дня.

Exit mobile version