Site icon kalambus.com

Холодні часи осені та зими: як їх пережити?

Холодні часи осені та зими: як їх пережити?

Саме осінню та зимою люди найбільше хворіють грипом, адже їм потрібно йти на роботу навіть у погану погоду. А дощі та вітер можуть стати причиною нежиттю та кашлю. Тож, треба піклуватися про своє здоров’я кожен день. Це означає, що потрібно не тільки носити теплий одяг, а й добре харчуватися та пити вітаміни. Це поліпшить  загальний стан і буде захистом від частих застуд.

Для чого приймають вітаміни?

Вітаміни виробляють з урахуванням специфічних потреб жіночого, чоловічого та дитячого організму. Але, у зв’язку з такими особливостями жіночого організму, як наявність критичних днів, вагітність та інших, у деяких вітамінах жінка потребує більше, ніж чоловік. На полицях аптек чи в онлайн-просторі ви можете навіть знайти спеціальний вітамінний комплекс для жінок, який допоможе завжди бути здоровим й повним сил. Такі комплекси складаються з різних видів вітамінів з додаванням корисних речовин: магнію, кальцію, заліза та ін.

Які саме вітаміни пити заради профілактики застуди

Вітаміни поліпшують обмін речовин, підвищують працездатність та формують захист від інфекцій. Задля профілактики таких захворювань, як грип або застуда, в першу чергу згадується вітамін С. Він міститься у лимонах та інших цитрусових, у ківі, капусті, томатах та інших овочах та фруктах. Окрім вітаміну С важливу роль у забезпеченні захисту здоров’я відіграють інші:

Перед початком прийняття вітамінів слід прочитати інструкцію та за можливістю проконсультуватися з сімейним лікарем. Забагато вітамінів, їх дисбаланс так само шкідливі для здоров’я, як і їх брак в організмі.

Слідкуємо за харчуванням

Окрім того, що у осінній та зимовий сезони ви можете вживати вітаміни для дорослих, не слід забувати слідкувати за харчуванням, його різноманітністю. Бажано їсти свіжі овочі та фрукти, які не піддавалися термічній обробці. Також має важливе значення додавання до страв кропу, петрушки. Щоб почувати себе бадьорим та активним, робіть зарядку, прості вправи на грізні групи м’язів.

Exit mobile version